טאי צ'י וצ'י קונג - יוסי ביגלמן
דף הבית
סדנא עם מאסטר אמין הו - צ'י קונג רפואי רוחני וטאי צ'י
בסוף חודש פברואר  2008 יגיע מאסטר אמין הו לסדנא השנתית שלו בישראל. כמו בשנים הקודמות יעביר אמין סדנאות בשני תחומי התמחותו – צ'י קונג רפואי רוחני וטאי צ'י צ'ואן.

לכל מי שמעוניין להעמיק בתחום הצ'י קונג והטאי צ'י, ובייחוד למי שרוצה לחוות בצורה מלאה את העצמה המרפאת והמשחררת של תרגול הצ'י קונג, יש כאן הזדמנות נדירה ללמוד מאחד מטובי המורים בעולם, שעוסק בתחום הטאי צ'י והצ'י קונג מזה כחמישים שנים.


בתחם הצ'י קונג, למאסטר אמין הו עצמה אנרגטית חזקה מאוד ויכולת להעביר למתרגלים בכל הרמות את החוויה של רמות גבוהות של צ'י קונג ועבודה עם צ'י. רבים מהמשתתפים בסדנאות הקודמות חשו בבירור את ההשפעה העצומה של התרגול עם מאסטר אמין הו. החוויות של השלווה, השחרור, והאור המרפא, נהיו מוחשיות ביותר, וההשפעה של הסדנא נמשכה גם זמן רב לאחריה. שיטתו של מאסטר אמין הו משלבת את הצד בריאותי והרוחני בתרגול צ'י קונג, בצורה שמביאה גם לשיפור בהרגשה הפיזית ובמצב הבריאותי, וגם להשפעה נפשית ורוחנית עמוקה.

השנה על מנת להעמיק את ההשפעה נערוך סדנת צ'י קונג של ארבעה ימים בה נתרגל שלוש סדרות של צ'י קונג רפואי מסורתי. שלוש הסדרות שנתרגל הן – צ'י קונג חמשת הצלילים שמביא לאיזון וריפוי האיברים הפנימיים, צ'י קונג הבודהא המרפא שבו יוצרים קשר עם אנרגיה קוסמית מרפאת ופותחים את המסלול השמימי הקטן, וצ'י קונג גוף הזהב שמביא לפתיחה של המסלול השמימי הגדול ולחיזוק גוף הזהב האנרגטי.

הסדנא מתאימה למי שמעוניין בהיכרות מעמיקה עם עולם הצ'י קונג ככלי לשיפור הבריאות ולהתפתחות רוחנית, ולתלמידי צ'י קונג המעוניינים בהעמקה בתרגול ובהיכרות עם רמות גבוהות של תרגול. על מנת להצטרף לסדנת הצ'י קונג יש להכיר את צ'י קונג חמשת הצלילים וצ'י קונג גוף הזהב. לקראת הסדנא יתקיימו סדנאות וקבוצות ללימוד סדרות צ'י קונג אלו. בסדנא עצמה ילמד מאסטר אמין הו את צ'י קונג הבודהא המרפא.

בתחום הטאי צ'י, מאסטר אמין הו מלמד בגישה מסורתית שמשמרת בתרגול הטאי צ'י את העצמה והחיות של התרגול המסורתי. הוא מלמד בצורה מדוייקת ביותר, ומאפשר לתלמידים להתקדם הן ברמה הטכנית והן ברמות העמוקות של תרגול עם מודעות וכוח פנימי.

בביקורו יעביר מאסטר אמין הו שתי סדנאות טאי צ'י. סדנת יום בנושא פיתוח העצמה הפנימית בטאי צ'י צ'ואן, וסדנת ערב בנושא תרגול טאי צ'י צ'ואן כאמנות לחימה. הסדנאות מתאימות לתלמידי טאי צ'י מתחילים ומתקדמים המעוניינים להעמיק בתרגול ולמי שמעוניין להכיר את תרגול הטאי צ'י כאמנות לחימה.

להמשך...